Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z elektryką

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z elektryką

    Mastermindq, Jasne, jutro zrobię fotki i wstawię Ci przed i po zabiegu z tej samej perspektywy,abyś miał porównanie. Dzis przejechałem kilkadziesiąt km i wiem ze to jeszcze zbyt mało,aby obiektywnie ocenić, ale naprawdę jestem zadowolony. Auto na pewno jest troszkę twardsze,ale na trasie oraz zakrętach trzyma się perfekcyjnie. Zona, która naprawdę sporo jeździ swoja "firmówką" oraz 6-o letnia córka nawet nie zauważyły różnicy w komforcie, wiec nie ma tragedii

    [ Dodano: Sro 01 Kwi, 15 21:51 ]
    Zgodnie z obietnicą przedstawiam foto po obniżeniu <jeżeli potrzebujesz, to mogę wrzucić foto przed zabiegiem>. Dodam tylko, że zdjęcia nie ukazują tak różnicy po zabiegu, bo jest ona naprawdę widoczna. Realnie patrząc myślę, ze prześwit pomiędzy kołem, a błotnikiem zmniejszył sie o polowe, może nawet ciut więcej. U mnie po założeniu 18-ek naprawdę był "traktor", co nie było, aż tak widoczne na 16-ach.
    Diesel, diesel uber alle!

  • #2
    Problem z elektryką

    witajcie,

    udało mi się zaadoptować nowy licznik z angola.

    działa wszystko w nim jak należy.

    okazało się natomiast że przyczyną spalenia starego jest jakaś usterka w elektryce.

    vag com nie wykazuje żadnych błędów.

    problem jest w skrzynce z bezpiecznikami. chodzi mały bezpiecznik o nr 5. mam go cały czas wyjęty.
    jak jest włożony to wskazówki temp wody i paliwa falują od min do max i odwrotnie.
    a także temperatura zewnętrzna od razu pokazuje poniżej zera.

    po wyjęciu bezpiecznika temp i poziom paliwa oraz temp zewnętrzna działa jak należy.

    wyczytałem że ten bezpiecznik odpowiada za szyberdach/nie posiadam/, ogrzewanie foteli/ nie ma/, lampki/wszystko działa jak należy/ a także przełacznik wielofunkcyjny - też działa wszystko, zarówno bez jak i z bezpiecznikiem włożonym.

    bez bezpiecznika nie działa klima i obieg wewnętrzny.

    nie wiem już gdzie szukac przyczyny.

    poradźcie coś.

    pozdr.

    [ Dodano: Sob 03 Maj, 14 23:37 ]
    znalazłem przyczyne.

    przetarty kabel w skrzynce z bezpiecznikami

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X